Avaleht > Tell us what you eat > Majutamine

Majutamine

Majutamise nõusoleku annab tavaliselt lapsevanem.

Külalisõpilase majutamine tähendab:
  • öömaja (voodikoha) pakkumine nädala aja jooksul ehk siis kogu projektikohtumise kestel
  • hommiku- ja õhtusöögi pakkumine - ei pea olema midagi enneolematut vaid piisab ka täiesti tavalisest söögist, mida ise igapäev süüakse
  • pesemisvõimaluste (sh soe vesi), WC olemasolu
  • vajadusel transport kooli (RVG) ja tagasi (majutuskohta) kui ollakse piisavalt kaugel, et jalgsi ei sobi. Siin võib asja arutada - põhimõtteliselt on ka see võimalik, et kui päevane tegevus on seotud kaugemal käimisega ja näiteks päevase ürituse jaoks tellitakse buss siis võib ka nii korraldada, et see buss viib kohe majutuskohta õpilased ära.
Kui võimalik siis võib ka mitu külalist majutada. Päevasel ajal on projektipõhised tegevused, mida korraldab projektijuht. Samas on ka vaba aega ja pered võivad külalisele ka omapoolseid tegevusi pakkuda

Kui (täisealine ehk siis 18a või vanem) õpilane on ise oma korteri/maja omanik siis palun otsustavale nõupidamisele kaasa võtta omanikupaberid, mis omanikuks olemist tõestavad. Siis kindlasti ka isikut tõendav dokument kaasa.